Tarja Turunen - Colours in the Road - 2014

Daga - Wydarzenia COLOURS IN THE ROAD – taki tytuł nosi trasa koncertowa najnowszej płyty "Colours in the Dark" fińskiej wokalistki Tarji Turunen – ex wokalistki grupy NIGHTWISH. Po ogromnym sukcesie platynowej i złotej płyty "My Winterstorm" (2007) i "What Lies Beneath" (2010), Tarja wreszcie powraca ze swoim długo oczekiwanym nowym rockowym albumem "Colours In The Dark", który ukaże się 23 sierpnia 2013 przez earMUSIC ( w Polsce premiera płyty 30 sierpnia 2013 roku). Tarja Turunen w utworach na "Colours In The Dark" nie zawaha się przed podjęciem ryzyka i zaskakujących muzycznie obrotach, wprowadzając nowe dźwięki i nowe muzyczne brzmienie. Jest to kolejny kamień milowy w karierze Tarji. Po raz kolejny podkreśla imponującą skalę głosu fińskiej artystki i pokazuje swój rozwój artystyczny.Płyta powstała pod czujnym okiem Tima Palmera (Pearl Jam, U2) w Austin w Teksasie, natomiast okładka jest dziełem Dirka Rudolpha. Z dziesięciu nowych piosenek i ponad godzinnej muzyce, "Colours In The Dark" będzie jednym z najjaśniejszych momentów na skalę 2013 roku.
Wszystkie najnowsze informacje, newsy o najnowszej płycie oraz trasie koncertowej dostępne na: www.tarja-coloursinthedark.com

  • 09 listopada 2014 godz.19.00 Kraków Klub Studio
  • 10 listopada 2014 godz.19.00 Łódź Wytwórnia
  • 12 listopada 2014 godz.19.00 Katowice Mega Club
  • 13 listopada 2014 godz.19.00 Warszawa Palladium


Bilety można też kupić w salonach Empik na terenie całego kraju.
Katowice : Sklep Muzyczny ALL, ul. Adama Mickiewicza 14

Posted By: Admin | Category: actual

O naszej agencji

Agencja Artystyczna "Daga" istnieje na rynku od 1993 roku. W tym czasie zorganizowaliśmy na terenie Dolnego Śląska wiele masowych imprez - szczegółowe informacje w dziale "Realizacje". Dzięki tak bogatemu doświadczeniu, kompleksowej obsłudze oraz otwartości na nowe wyzwania jesteśmy jedną z ważniejszych firm na terenie Dolnego Śląska. Jesteśmy organizatorem spektakli teatralnych, koncertów , imprez plenerowych, imprez masowych , koncertów, festiwali, imprez firmowych , imprez promocyjnych, imprez kameralnych, imprez sportowych, konferencji ,sympozjów, zjazdów, kongresów itp.

Kontakt

Daga Agencja Artystyczna
Kontakt PL
Tel. kom. 503 166 129
mail: biuro@daga.wroclaw.pl

Kontakt PL , EN
Tel. kom. 501 266 621
mail: biuro@daga.wroclaw.pl